Specjalista ds. Kadr

opis stanowiska

  • samodzielne, kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-placowej klientów biura rachunkowego,
  • rozliczanie czasu pracy (urlopy, dyżury, postoje, w tym ekonomiczne, zwolnienia lekarskie, godziny nadliczbowe),
  • przygotowywanie dokumentacji i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • zatrudnianie cudzoziemców,
  • śledzenie zmian w obowiązujących przepisach.

wymagania

  • 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac
  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
  • ugruntowanej wiedzy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,
  • obsługi programu Płatnik i programów kadrowych, mile widziana znajomość programu OPTIMA,
  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielnego zdobywania informacji, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności, wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości i wysokiej kultury osobistej.

warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • wynagrodzenie w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

Kontakt: Aneta Pender tel. 575 995 325

Prosimy o zamieszczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fintaxis Finanse Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Fintaxis Finanse Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (51-417), ul. Szpacza 18-20.”

Jednocześnie informujemy, że:

• udzielenie zgody jest dobrowolne,
• w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
• dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
• przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

Dołącz do naszego zespołu